Apartmány Vlčice

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)

Ferienhaus Idyla befindet sich im oestlichen Riesengebirge.Das Idyla Ferienhaus bietet Unterkuenfte in zwei Bettzimmern bis sechs Bettzimmer, mit einer Gesamtkapazit von 50 Betten.

There are no translations available.

Apartmány Vlčice

Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech a dvou studiích:

Apartmán 1 ( 80 m2 ) nabízí velkou obytnou kuchyň s jídelnou a rozkládací pohovkou,  2lůžkovou a 5lůžkovou ložnici, koupelnu a předsíň. Apartmán 1 ubytuje pohodlně 4 - 9 osob.

Apartmán 2 (60 m2 ) kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami,  2lůžkovou ložnici, koupelnu a předsíň. Apartmán 4 ubytuje pohodlně 4 - 6 osob.

Studio 1 ( 35 m2 ) je dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelnou a předsíní. Apartmán 2 ubytuje pohodlně 2 - 4 členou rodinu.

Studio 2  ( 35 m2 ) je dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelnou a předsíní. Apartmán 3 ubytuje pohodlně 2 - 4 členou rodinu.

Apartmány lze pronajmout jednotlivě - každý má vlastní vchod.

Ideální pro rodiny s dětmi nebo partu kamarádů je pronajmout apartmány všechny, ubytují až 23 osob. Všechny apartmány jsou prostorné a luxusně vybavené.

Pokud jste přijeli na lyže, nejbližší středisko jsou  Mladé Buky (8 km),  nedalekou jsou také Janské Lázně - Černá hora(12 km) nebo Pec pod Sněžkou (15 km),

Pokud budete potřebovat půjčit lyžařskou nebo snowboardovou výbavu, můžeme Vám ji nachystat přímo v apartmánech, nebo Vás obsloužíme v naší půjčovně K+K Ski School v Janských Lázních nebo Peci pod Sněžkou.

V létě zde najdete ideální terén pro výlety na horských kolech, 400 m od apartmánů se nachází rybník Nebe. Rybáři mají mnoho možností rybolovu v pstruhových vodách Úpy a Labe. Nedaleko se nachází známý Hrádeček Břecštejn s přírodním parkem Hrádeček a chalupou Václava Havla. Okresní město Trutnov je vzdálené 8 km, hraniční přechod do Polska 20 km.

Celoročně je otevřeno Sniper Valley jen pár kroků od apartmánů, kde se pobavíte Laser-tagem, a to jak venku, tak ve vnitřních prostorách.

 

1  2  3  4

 

logo kk

logo i

liska

Foto-Galerie

Dovolená a Ubytování hotel, penzion, motel, pension

Přihlásit se