Apartmány Vlčice

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)

Apartmány Vlčice se nachází na konci vsi, přímo u veliké louky ve Vlčicích u Trutnova ve východních Krkonoších. Letos nově vybudované apartmány v rakouském stylu jsou umístěny v 1.NP bývalého statku. Apartmány jsou spojeny průchozím balkónem a mají též k dispozici terasu s možností grilování a dětským hřištěm.

There are no translations available.

Apartmány Vlčice

Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech a dvou studiích:

Apartmán 1 ( 80 m2 ) nabízí velkou obytnou kuchyň s jídelnou a rozkládací pohovkou,  2lůžkovou a 5lůžkovou ložnici, koupelnu a předsíň. Apartmán 1 ubytuje pohodlně 4 - 9 osob.

Apartmán 2 (60 m2 ) kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami,  2lůžkovou ložnici, koupelnu a předsíň. Apartmán 4 ubytuje pohodlně 4 - 6 osob.

Studio 1 ( 35 m2 ) je dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelnou a předsíní. Apartmán 2 ubytuje pohodlně 2 - 4 členou rodinu.

Studio 2  ( 35 m2 ) je dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelnou a předsíní. Apartmán 3 ubytuje pohodlně 2 - 4 členou rodinu.

Apartmány lze pronajmout jednotlivě - každý má vlastní vchod.

Ideální pro rodiny s dětmi nebo partu kamarádů je pronajmout apartmány všechny, ubytují až 23 osob. Všechny apartmány jsou prostorné a luxusně vybavené.

Pokud jste přijeli na lyže, nejbližší středisko jsou  Mladé Buky (8 km),  nedalekou jsou také Janské Lázně - Černá hora(12 km) nebo Pec pod Sněžkou (15 km),

Pokud budete potřebovat půjčit lyžařskou nebo snowboardovou výbavu, můžeme Vám ji nachystat přímo v apartmánech, nebo Vás obsloužíme v naší půjčovně K+K Ski School v Janských Lázních nebo Peci pod Sněžkou.

V létě zde najdete ideální terén pro výlety na horských kolech, 400 m od apartmánů se nachází rybník Nebe. Rybáři mají mnoho možností rybolovu v pstruhových vodách Úpy a Labe. Nedaleko se nachází známý Hrádeček Břecštejn s přírodním parkem Hrádeček a chalupou Václava Havla. Okresní město Trutnov je vzdálené 8 km, hraniční přechod do Polska 20 km.

Celoročně je otevřeno Sniper Valley jen pár kroků od apartmánů, kde se pobavíte Laser-tagem, a to jak venku, tak ve vnitřních prostorách.

 

1  2  3  4

 

logo kk

logo i

liska

Galeria zdjęć

Dovolená a Ubytování hotel, penzion, motel, pension

Přihlásit se